Trénikový sprej Sabre Crossfire Training MK-4

 
  • 1 z 2
 
Cvičný sprej Sabre Crossfire MK-4 s proudovou tryskou, který slouží k nácviku použití obranných pepřových sprejů. Tento sprej neobsahuje účinnou látku a proto je jeho použití bez ,,následků"
Dostupnost 2. dny
339 Kč    
Kód produktu 50CFT30
Výrobce Sabre-Security Equipment Corporation
Kategorie Pepřové spreje
Záruka 24 měsíců
 
 

Cvičný sprej Sabre Crossfire MK-4 s proudovou tryskou, který slouží k nácviku použití obranných pepřových sprejů. Tento sprej neobsahuje účinnou látku a proto je jeho použití bez ,,následků" 

 

Spreje SABRE vyrábí americká firma Security Equipment Corporation, která se zabývá výrobou těchto sprejů  od roku 1975. Spreje SABRE RED vždy obsahují 10% koncentraci dráždivé látky OC (Oleoresin Capsicum . výtažek z kajenského pepře) a rozdělují se na série H2O, tj. nosné médium je destilovaná voda a DPS (Dual Propellant System), kde je použito kombinace dvou nosných látek ke zvýšení účinnosti a většímu počtu dávek při stejném množství náplně ve spreji.

Pepřové spreje SABRE RED jsou přes své malé rozměry a lehkou hmotnost robustním a spolehlivým ochráncem, protože obsahují nejúčinnější dráždivou látku na trhu, která dosahuje 2.000.000 SHU (jednotka pálivosti). Pro srovnání nejpálivější chilli papričky dosahují cca 70.000 jednotek stejných jednotek. Zeptejte se prodejce, kolik SHU má účinná látka laciného pepřového spreje, který nabízí pro vaši ochranu v kritických situacích. Nešetřete na bezpečnosti , obranné spreje SABRE RED vás dokážou efektivně a spolehlivě vytáhnout se zdravou kůží z kritické situace, která může ohrožovat váš život. Obranné spreje SABRE RED jsou neletálním a netoxickým prostředkem, který útočníka zcela vyřadí z provozu na cca 15-20 minut, ale nezanechá dlouhodobé nebo trvalé následky.

Spreje SABRE RED jsou schválené do prodeje vČR a je deklarována jejich zdravotní nezávadnost.
Obranné spreje SABRE RED představují vsoučasnosti to nejúčinnější a nejlepší na českém trhu.

 

 

 

Obsah náplně 3 oz = 0,088 L