Pánská kola

Horská kola / MTB 29'' 

29 palcová horská kola jsou nejrozšířenější kategorií horských kol a hitem posledních let. Oproti dřívější generaci 26" kol jsou rychlejší a lépe pekonávají překážky. Obzvlášť pro vysoké jezdce je 29" horské kolo tou nejlepší volbou. V naší nabídce naleznete široký výběr 29" horských kol, od modelů pro začátečníky, až po špičkové závodní modely.

Horská kola / MTB 27,5''

27,5 palcová horská kola (někdy označována také 650B) jsou nejnovějším přírůstkem v horských kolech. Využívají předností velkých 29" kol, ale přitom si zachovávají mrštnost a obratnost 26" kol. Vybírat můžete ze spousty modelů, od rekreačních až po závodní kola.

Horská kola / MTB 26"

Horská kola s průměrem kol 26" jsou stále velmi oblíbenou kategorií kol, určené pro jízdu v terénu, po zpevněných i nezpevněných cestách. Díky velice příznivé ceně je tato katerorie horských kol vhodná zejména pro začátečníky.

Celoodpružená horská kola se zdvihem do 120mm

Celoodpružená kola se zdvihem do 120mm jsou kola s předním i zadním odpružením, která nabízí oproti hardtailům více pohodlí a rychlosti na nerovnostech a sjezdech při téměř srovnatelné váze s běžnými hardtaily. Zdvih zadní stavby dosahuje zpravidla 100-120mm. Tato kola jsou vhodná pro dlouhé vyjíždky, maratony, ale i závodní cross country. Cenově se tato kola hardtailům i velmi přiblížila.

Celoodpružená horská kola se zdvihem do 170mm

V této kategorii jsou kola také označována jako Enduro a Freeride, obvykle již na 27,5 palcových kolech. Tyto MTB jsou vhodné jak pro náročné sjezdy, tak pro delší vyjíždky. Kola jsou o něco pomalejší na rovnějších cestách než kola s menším zdvihem, ale dávají naopak při sjezdech, skocích a náročných pasážích větší požitek z jízdy. S těmito koly projedete víceméně všechno. Jsou na tom hmotnostně stále velmi dobře, váha se pohybuje obvykle okolo 15kg. Freeride a Enduro je ve stálém vývoji a těší se velké popularitě.

Celoodpružená horská kola se zdvihem nad 170mm

Tak s tímhle už projedete opravdu všechno. Z kopce určitě. Extrémní zdvihy a extrémní výdrž. Maximální nároky na dobrý rám, vidlici a tlumič. Dobrá přilba, chrániče, trocha odvahy a hurá dolů.

Trekingová a Crossová kola

Trekingová a crossová kola se hodí pro rychlou jízdu po silnici a v nenáročném terénu. Ideální volba pro cyklostezky. Kola mají oproti horským kolům větší průměr a užší pláště. Většina modelů ma odpruženou vidlici a některé i odpruženou sedlovku. Rozdíl mezi trekingovým a crossovým kolem je ten, že trekingové kolo je již plně vybaveno blatníky, světly, nosičem a jiným vybavením pro běžnou jízdu a cykloturistiku. Crossová kola mají většinou sériově o něco hrubší vzorek pláště vhodnější pro nezpevněné cesty, trekingová kola jsou opatřena více prohnutými řídítky pro komfortnější jízdu. Crossová kola jsou proto o něco více sportovněji střižena než trekingová kola, i když jsou si v podstatě velmi podobná. Všechna crossová kola je možno vybavit blatníky, světly i jinými doplňky.

Silniční kola

Silniční kola jsou určená pro jízdu po silnici. Na silničním kole začnete polykat kilometry silnice, po které poletíte přírodou. Minimální odpor a nízká hmotnost, u vyšších modelů spousta karbonu, u nejlepších kol se hmotnost pohybuje dokonce i pod hranicí 6 kilogramů! Z naší nabídky si své silniční kolo vybere jak rekreační cyklista, tak závodník.

Fitness kola

Fitness kola jsou silniční kola s rovnými řidítky určena pro kondiční ježdění. Kromě rovných řidítek se vyznačují pohodlnějším posedem, širšími silničními plášti a často i trojpřevodníkem. Velice zajímavá alternativa, pokud hledáte rychou jízdu na silnici, ale i vyšší pohodlí zároveň.

Cyklokrosová kola

Cyklokrosová kola jsou svou geometrií velice podobná silničním kolům, rám s vidlicí je ale uzpůsoben pro použití širších - terénních plášťů nebo galusek. V České republice popularita cyklokrosových kol pomalu roste díky větší mediální podpoře. Cyklokrosové kolo je možno vybavit blatníky a dalším příslušenstvím.

Cruiser a lifestyle kola

Pohodlí, design a image na prvním místě! Kola do města, na cestu nebo jen tak pro parádu a požitek z jízdy. U kol s nádrží si Vás možná někdo splete s motorkou, ale to je účel.

Festky / FIXIE kola

Éra "furtšlapů" je zpět! Tato kola mají jedinečný design, jedná se o fenomén západního světa! Tato kola mají pouze jednu rychlost bez volnoběhu, to znamená, že když je kolo v pohybu, točí se i kliky s pedály.

Druhým typem jsou SINGLE-SPEED kola, která se oproti FIXIE kolům liší použitím volnoběžného pastorku.

Tandemy

Tandemová kola jsou určená kola pro ty, kteří rádi vyjíždí ve dvou.

 
66990
139990166990139990

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • GHOST Roket X 27,5"+ Novinka Tip Kód: 17HT3160
  Výrobce: GHOST Záruka: 24 měsíců
  GHOST Roket X 2017 | Ghost Roket X je odolný expediční hardtail se zdvihem 130 mm a převodovkou Pinion C 1.12. Díky plášťům 27,5nabízí vysokou přilavost i ve velmi náročném terénu. Součástí modelu Roket X jsou expediční brašny, jako vidíte na...

  Původně: 105 990 Kč
  Ušetříte: 17 000 Kč (–16 %)

  88 990 Kč
 • GHOST RIOT 8 UC 27,5 Doprava zdarma Novinka Tip Kód: 17AM1037
  Výrobce: GHOST Záruka: 24 měsíců
  Ghost Riot se stal symbolem pro trailovou jízdu. Patentovaný systém RIOT-link přináší dokonalou neutrálnost pohonu a umožňuje optimální kontrolu jak v rychlých pasážích i na těch nejklikatějších stezkách v trailech. RIOT 8 UC je osazen vidlicí...

  Původně: 122 990 Kč
  Ušetříte: 19 000 Kč (–15 %)

  103 990 Kč
 • GHOST RIOT 10 UC 27,5" Doprava zdarma Novinka Tip Kód: 17AM1030
  Výrobce: GHOST Záruka: 24 měsíců
  Ghost Riot se stal symbolem pro trailovou jízdu. Patentovaný systém RIOT-link přináší dokonalou neutrálnost pohonu a umožňuje optimální kontrolu jak v rychlých pasážích tak i na těch nejklikatějších stezkách v singletrailech. Top model Riot 10 UC...

  139 990 Kč
 • GHOST FR AMR 8 LC Doprava zdarma Novinka Kód: 17FR2007
  Výrobce: GHOST Záruka: 24 měsíců
  Nepřekonatelný enduro stroj Ghost FR AMR pro všechna vaše dobrodružství na přírodních trailech i v bikeparcích. Rám FR AMR 8 LC má karbonový přední rámový trojúhelník s hliníkovou zadní stavbou a vysoce citlivým pružinovým tlumičem Cane Creek...

  Původně: 108 990 Kč
  Ušetříte: 16 000 Kč (–15 %)

  92 990 Kč
 • GHOST FR AMR 6 Novinka Kód: 17FR2001
  Výrobce: GHOST Záruka: 24 měsíců
  Nepřekonatelný enduro stroj Ghost FR AMR pro všechna vaše dobrodružství na přírodních trailech i v bikeparcích. FR AMR 6 má hliníkový rám, který je osazený tlumičem RockShox Monarch plus RC3 se zdvihem 160 mm , předbní vidlicí Yari RC a...

  Původně: 78 990 Kč
  Ušetříte: 12 000 Kč (–15 %)

  66 990 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem